DIGITĀLĀ DARBA VIDE

PRODUKTĪVS RISINĀJUMS BIROJAM

Jūsu digitālais birojs jebkurā vietā 

digitālā darba vide
Failu apmaiņa, videokonferences, dokumentu rediģēšana
Pieejams gan telefonā, gan datorā
Nav nepieciešams programmnodrošinājums

Uzņēmuma vide ir viens no noteicošajiem faktoriem darba efektivitātē. Esiet soli priekšā!

Izveidojiet savu digitālo biroju, kurā pārvaldīt un dalīties ar failiem, tajā skaitā bildēm un video, organizēt sanāksmes un videokonferences, darboties kopā ar kolēģiem modernās programmās, kā arī vienuviet pārvaldīt visus e-pastus bez speciāla programnodrošinājuma!

NODERĪGI ZINĀT

Digitālā darba vide ir Jūsu birojs, lai kur Jūs atrastos.

Sūtiet e-pastus, veidojiet sanāksmes, dalieties ar visa veida failiem, strādājiet komandā pie kāda dokumenta ar kolēģiem – un dariet to no sev ērtākās iekārtas, lai arī kur Jūs atrastos!

Produktivitāte ir tur, kur esat Jūs, tādēļ ienāciet klientu profilā un izvēlieties sev nepieciešamos uzstādījumus un sāciet lietot digitālo biroju savā uzņēmumā jau šodien.

Jā, digitālā vide ir droša.

 Tāpat kā citus mūsu pakalpojumus, arī digitālo biroju veidojam šifrētā un drošā vidē. Jūsu dati tiek šifrēti un ir pasargāti no piekļuves trešajām personām.

Uzstādīt iespējams visa veida ierīcēs – telefonā, datorā, planšetēs. Tas ļaus piekļūt visai informācijai, lai arī kur Jūs atrastos. Viena lietotāja kontu var uzstādīt vairākās ierīcēs.

Izmaksas ir atkarīgas no Jūsu uzņēmuma funkcijas un apjoma vajadzībām. Ienāciet mūsu klientu platformā un izvēlieties sev vajadzīgos parametrus.