E-Pasts

ĒRTA SAZIŅA DROŠĀ VIDĒ

E-pastu izvietošana un uzturēšana uzņēmumiem

no 8.00 EUR/mēn.

Automātiski izmanto modernas SPAM filtrācijas metodes, kas filtrē 99.99% SPAM
Sūtiet un saņemiet e-pastu bez ierobežojumiem
Automātiski filtrē vīrusus un ļaunprogrammatūras

Ātra un ērta komunikācija ir priekšnoteikums veiksmīgai saziņai.

Vai esat kādreiz saņēmis e-pastu pats no sevis vai no kolēģa, ko pats vai kolēģis nav sūtījis? Izmantojot mūsu e-pastu sistēmas, tā nevar izdarīt.

Saziņa tiek šifrēta ar drošiem SSL savienojumiem, kur vien tas iespējams, tāpēc variet būt droši par e-pastu nenoplūšanu.
 

Piesakiet sev vajadzīgo apjomu un pastkastīšu skaitu mūsu klientu platformā. Izvietojiet to sev ērtākajās ierīcēs un sāciet lietot jau šodien! 

Noderīgi zināt

Mūsdienās ātrs internets un ērta digitālā vide ir kļuvusi par pašsaprotami.

Cilvēki labprāt saņemtu un sāktu lietot pakalpojumus tagad un uzreiz, un sagaidītu augstāko kvalitāti, ar pēc iespējas mazāk profesionāļu iesaisti. Un mēs to saprotam! Tieši tādēļ tādus pakalpojumus arī piedāvājam!

Maksimāli vienkārša IT pakalpojumu pieslēgšana un ērta lietošana! Attīstiet savu biznesu, neuztraucoties par digitālo vidi. Tā augs līdzi Jūsu uzņēmumam un palīdzēs sasniegt arvien jaunus mērķus.

Uzziniet vairāk Par mums !

Jā, Jūsu informācija ir drošībā.

Mēs ne tikai palīdzam uzņēmumiem ar drošas digitālās vides risinājumiem, bet izmantojam vislabākos risinājumus arī savam uzņēmumam. Drošība internetā mūsdienās ir ļoti būtiska, tādēļ mēs izvēlamies labākos IT risinājumus un piedāvājam tos arī Jums.

Kā pieslēgt pakalpojumus?

Protams, jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu IT komandu, un mūsu speciālisti ieteiks labākos risinājumus, ievērojot Jūsu uzņēmuma vajadzības.