DOMĒNA REĢISTRĀCIJA

REDZAMS VISĀ PASAULĒ

no 1.76 EUR/gadā

Ātra un vienkārša domēna reģistrācija 

Reģistrācija 5 minūšu laikā
Plaša domēnu izvēlē
Pieejami 2000+ paplašinājumi
24/7 atbalsts

Domēna reģistrācija ir viena no galvenajām lietām, kas jāveic katram uzņēmumam, lai tas būtu redzams un pieejams digitālajā vidē.  

Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums darbojas lokāli vai globāli, mājaslapa ar personalizētu domēna vārdu dod profesionālu un uzticamu iespaidu.

Mūsu sistēma ļauj domēna reģistrāciju veikt vienlaicīgi vairākās valstīs visā pasaulē, ja tas nepieciešams. 

Izvēlies domēna vārdu un sev atbilstošākos paplašinājumus (.com; .lv; .org u.c.) un kļūsti pieejams visai pasaulei jau tagad.

Noderīgi zināt

Personalizēts domēna vārds uzņēmumam sniedz lielāku uzticamību klientiem un profesionālu iespaidu. Jo īpaši svarīgs domēna vārds ir tad, ja uzņēmums darbojas starptautiski. Tas ļauj potenciālajiem klientiem vai sadarbības partneriem pārliecināties par uzņēmuma eksistenci un iegūt plašāku informāciju par tā darbību.

Pat tad, ja mājas lapu vēl neveidojat, ir būtiski veikt domēna reģistrāciju, lai gadījumā uzņēmums ar līdzīgu nosaukumu to nereģistrētu pirmais. 

Ja esat nolēmis mainīt domēna vārdu, tas nozīmē, ka Jums ir jāveic jauna domēna reģistrācija. 

Ja Jums jau ir mājaslapa uz cita domēna, bet vēlaties to nomainīt, tad iesakām saglabāt veco domēnu un pārvirzīt apmeklētāju uz jauno. Tādējādi dosiet lietotājiem laiku pierast pie jaunā domēna vārda. 

Domēna vārda reģistrācijas izmaksas ir sākot no 1.76 EUR/gadā, tomēr tās ir atkarīgas arī no izvēlētā paplašinājuma (.lv .com .org vai cita) un vēlamā termiņa.

Izdevīgāk ir domēna vārda apmaksu veikt uz vairākiem gadiem.

Uzziniet, cik izmaksās Jūsu domēns mūsu klientu platformā.

Domēna vārdu varat iegādāties neatkarīgi no tā, vai Jums jau ir mājaslapa vai to vēl tikai plānojat.

Domēnu varēsiet salinkot ar mājaslapu jebkurā laikā. 

Ja darbojaties lokāli, ir ieteicams izvēlēties paplašinājumu, kas atbilst konkrētajai valstij. Piemēram, Latvijā tas ir .lv.

Ja Jūsu uzņēmums tagad vai nākotnē iekļauj sadarbību ar ārzemēm, tad .com būs uzticams un profesionāls veids, kā paziņot par sevi visai pasaulei.

Ja vēlaties, lai domēna vārds jau pavēsta lietotājam Jūsu nodarbošanos, tad varat izvēlēties tādus paplašinājumus kā .shop .design un citus.

Apskatiet pilnu sarakstu ar pieejamiem paplašinājumiem mūsu klientu profilā.