WEB Hosting

ĀTRA UN VIEGLA WEB PĀRVALDĪBA

cPanel uzstādīšana mājaslapas un citu WEB resursu vienkāršai pārvaldībai

WEB resursu pārvaldīšana bez speciālistu iesaistes
Pielāgojams apjoms Jūsu vajadzībām
Šifrēta drošība
Mājaslapas, e-pastu, SSL sertifikātu un citu WEB resursu pārvaldība vienuviet

cPanel ir pārvaldības rīks, kas ļauj bez speciālas pieredzes ātri un vienkārši uzstādīt tādus resursus kā WordPress, privāto e-pastu, SSL sertifikātu un citus risinājumus.

Tā ir interaktīva platforma, kurā pat bez priekšzināšanām varēsi viegli pārvaldīt savu mājas lapu, e-pastu, datu bāzes un citus resursus. Visu vienā vietā!

Viena no galvenajām priekšrocībām ir vieglā uzstādīšana un lietošana, kas ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem, nodrošinot visaptverošas vadības iespējas. Turklāt šī rīka izmantošana sniedz drošības funkcijas, piemēram, regulāras kopijas un piekļuves kontroles iestatījumus, lai aizsargātu mājas lapu. 

Noderīgi zināt

Lai uzstādītu, ir vajadzīgs…

Viena no lielākajām priekšrocībām – šī vide var tikt sagatavota ļoti ātri, un savu cPanel varēsi sākt lietot jau šodien.

Jā,  cPanel ir drošs, arī backup funkcija.

Jā, cPanel iestatījumus var mainīt.

Ja lietošanas laikā rodas vajadzība pēc lielāka apjoma vai citu iestatījumu maiņas, to ir iespējams papildināt jebkurā laikā, saglabājot visu iepriekšējo informāciju.

Izmaksas atšķiras atkarībā no uzņēmuma vajadzībām un mēroga.

Tā ir mēneša abonēšanas maksa, kas atkarīga no izmantotās versijas un funkcijām. Ienāciet mūsu klientu platformā un uzziniet izmaksas!